Appointment: 0533 234 18 77 Konak, Lefkoşe Cd. No:10/B Nilüfer/Bursa - Turkey
Working hours: Mon – Sat: 8:00 AM – 8:00 PM Sun: Closed

Dentasarım Oral and Dental Health Polyclinic

Our Goals and Values

As Dentasarım, we aim to assist you in your overall health and optimal oral health. We provide state-of-the-art dental care services in a comfortable and cozy environment.

Our Mission

To provide every patient treated with a high-quality experience.

Professionals at Our Clinic

Our doctors and healthcare professionals at Dentasarım are here to provide the best possible treatment for you. Each one is passionate and experienced in offering solutions tailored to your needs.

Our Staff

Advanced Innovative Technology and Professional Dentists

Architect of Beautiful Smiles: Schedule an Appointment to Consult with Your Dentist
Mehmet Duran Korkmaz
Mehmet Duran Korkmaz
2024-01-21
Güler yüzlü ve profesyonel ekip Çok memnun kaldım teşekkürler
Bilal Alpaslan
Bilal Alpaslan
2024-01-20
1 ay kadar önce kanal tedavimi olmak üzere gittim. Personel çok ilgili ve güler yüzlüydü ve hekimlerin tedaviye yaklaşımı son derece profesyoneldi. Polikinliğin temizliği ise son derecede mükemmeldi. Tedaviden sonra herhangi bir komplikasyon hissetmedim, şu an için her şey yolunda gidiyor. Hiç çekinmeden tüm yakınlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. Tereddütü olan herkesin sadece bir kere ziyaret etmesi yeterli. ????
Umut Gelmedi
Umut Gelmedi
2024-01-19
20’lik diş çekimim için gittim. daha önceden gittiğim yerlerde dişimin konumu sebebi ile zorlu bir operasyon olacağını belirtmişlerdi ve sorduğum sorulara aldığım cevaplar beni tam tatmin etmemişti.Aile dostumun tavsiyesi ile geldiğim burada çok iyi karşılandım. Süreç hakkındaki bilgilendirme beni tatmin etti. 2 diş çekimim al üst toplamda 40 dk sürdü. 24 saat sonra ağrı sızı kalmadı 1 hafta sonra da dikişlerim alındı. Süreçten çok memnun kaldım tüm ekibe teşekkür ederim.
Serdar Duran
Serdar Duran
2024-01-18
Diş korkusu olan beni bile kendisine hayran bırakan bir diş kliniği personellerin güler yüzü diş hekimlerinin her işlemi en ince detayına kadar anlatması ve tedavi sonrası takip ile inanılmaz bir klinik , gözünüz kapalı bir şekilde gidebilirsiniz herşey için teşekkürler
ahmet güçlü
ahmet güçlü
2024-01-18
Babamın implant tedavisi için gittik personel çok güleryüzlü, doktorumuz Yonca hanım de çok ilgiliydi. Her ayrıntısını yapacağı işi anlattı ve çok özen gösterdi. Çok memnun kaldım. Mutlaka bi gidip muayene olmak gerekiyor zaten olması gerekeni gerçekten çok güzel bir şekilde yapıyorlar.
bursaortodonti.jpg

Your Comfort Is Our Priority at the Clinic

DENTASARIM ORAL AND DENTAL HEALTH POLYCLINIC PROMOTIONAL VIDEO

Feel our special interest in your health. Experienced dentists and expert staff are here to create the most suitable treatment plan for you in a warm and welcoming environment.
At Dentasarım Oral and Dental Health Clinic, our patients’ comfort and health are our top priorities.
We are waiting for you with personalized treatment options and detailed information.
Let’s take steps towards healthy smiles together.

Clinic Photos